iPhone 6 gotowy?

iPhone 6 gotowy?

Jak donosi serwis thenextweb. com, Apple już w tej chwili ma mieć praktycznie ukończony projekt nowej wersji iPhone’a. Kalifornijski gigant regularnie raczy swoich użytkowników nowymi wersjami swoich urządzeń i systemów operacyjnych. Jako, że w świadomości konsumenta wersja telefonu oznaczona numerem 5 jest wciąż nowością, firma spod znaku nadgryzionego jabłuszka nie próżnuje i intensywnie testuje ponoć już gotowego smartfona.

Wczoraj z redakcją serwisu skontaktowała się osoba podająca się za pracownika Apple, by przekazać informację o bardzo zaawansowanych pracach nad 'szóstką’. Zakładając, że nikt nie zrobił serwisowi noworocznego psikusa (sprawdzony adres IP nadawcy pochodził z laboratoriów z Cupertino), nawet w tej chwili szereg osób w Kalifornii dopracowuje telefon oznaczony symbolem 6.1 i system operacyjny iOS 7.

Apple znany był zawsze z całkowitej ciszy medialnej dotyczącej ich kolejnych produktów, a cały świat dowiadywał się o nich dopiero podczas oficjalnej prezentacji. Można zatem zakładać dwa scenariusze – firma kojarzona z nieodżałowanym Stevem Jobsem albo chce wzbudzić zainteresowanie i w nowym roku odciągnąć uwagę mediów od niezbyt udanej wizerunkowo drugiej połowy 2012, albo iPhone 6 faktycznie jest już praktycznie ukończony. Na bazie bolesnych doświadczeń z autorskimi mapami, Apple utwierdził się w przekonaniu, że dogłębne przetestowanie nowych rozwiązań jest absolutnie niezbędne. Dlatego też już teraz, na długo przed premierą (na temat której nie wiemy jeszcze nic) Kalifornijczycy bardzo intensywnie sprawdzą, co udało się skonstruować.

Czy tak wyglądać będzie iPhone 6?

Nam pozostaje zadać pytanie, czy tak krótki okres, który dzieli premiery dwóch kolejnych urządzeń zapewni użytkownikom odpowiednio świeże i nowatorskie rozwiązania, z których zawsze słynęło Apple? Chyba że ta informacja to typowy teaser, który ma wzbudzić zainteresowanie odbiorców, a faktyczna premiera nastąpi dopiero wtedy, gdy rynek nasyci się iPhone’em 5.

4 komentarze

  1. no jak nowy iPhone jak dopiero wydali poprzedni?! coś tu jest bez sensu..

  2. No to przecież jest napisane, że dopiero w fazie testów jest telefon. Panie bakabajaski, proponuję nieco uważniej czytać wpisy.

  3. Ja mam 5 chwilę po premierze, 6 pewnie też sobie kupię. mam tylko nadzieję, że zrobią coś z tymi mapami – teraz można spokojnie działać na mapach Google, ale jak już się za coś firma bierze to powinni to skończyć. Nie mam nic do Googli, ale w telefonie od Apple chciałbym mieć wszystko od nich.

  4. Gdzieś czytałem, że w Australii mapy Apple wywiodły użytkowników na pustynię – więc śmiało, używaj sobie wszystkiego co jest od Apple tylko później nie płacz.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *