iPołączenie muzyczne

iPołączenie muzyczne

Paleta słuchawek, wprost stworzonych do pośredniczenia na linii: nasze uszy – urządzenia odtwarzające muzykę, stale się powiększa. To bardzo dobrze, bo dzięki takim rozwiązaniom możemy w każdej chwili cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Będzie już tylko lepiej!   


Tak oto iPhone, iPad oraz iPod doczekały się osobnych modeli słuchawkowych – tych w wersji iP, dedykowanych właśnie urządzeniom przenośnym firmy Apple. Jest w czym wybierać, bo najnowsze propozycje producentów dotyczą mini nauszników, pasujących na każdy sezon i zsynchronizowanych z przenośnymi odtwarzaczami audio. Dzięki otwartej konstrukcji dynamicznych przetworników zapewniona jest naturalna reprodukcja dźwięku (mocny bas został silnie zaakcentowany, co z pewnością zachwyci muzycznych koneserów). Natomiast istnienie inteligentnego pilota, zintegrowanego z wbudowanym w kablu mikrofonem, zapewnia sprawne zarządzanie listą utworów, jak i połączeniami między nimi.

Ponadto słuchawki Sennheiser iPod / iPad / iPhone, dzięki swej otwartej konstrukcji, zapewniają naturalną reprodukcję dźwięku. Pałąk z metalowymi wzmocnieniami gwarantuje większą wytrzymałość tego akcesoria. Jego konstrukcja jest składana, a transport w specjalnym etui dodatkowo zabezpiecza przed zniszczeniem lub splątaniem kabli. Ciekawostka techniczna: urządzenie posiada silne magnesy neodymowe, zapewniające wyjątkowo niski współczynnik zniekształceń plus zbilansowanie i szczegółowe odwzorowanie dla każdego rodzaju muzyki. Słuchawki są zoptymalizowane do pracy z odtwarzaczami MP3 i CD. Załączony pilot współpracuje z wieloma innymi gadżetami z serii „i”: np. z urządzeniem iPod touch, iPod classic, iPod nano, iPod shuffle itp. itd.

Co istotne, kupując powyższy zestaw do słuchania muzyki, dostajemy dwa lata gwarancji Na czas użytkowania sprzętu, a w pakiecie – prócz słuchawek – znajduje się: etui transportowe oraz podręcznik użytkowania. Pozostaje więc życzyć odbioru miłego – dźwiękowego!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *