Najlepsza obudowa na rynku dla iPhone’a 4?

Najlepsza obudowa na rynku dla iPhone’a 4?

Jeśli posiadasz iPhona lub iPhona 4s poniższy artykuł jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Przedstawimy w nim niezwykle trwałą obudowę, w którą wbudowana jest bateria. To jednak nie wszystko. Jeśli chcesz wiedzieć, co jeszcze zawiera MOPHIE Juice Pack PRO (bo to właśnie o nim będzie mowa) zapraszamy do czytania.

MOPHIE Juice Pack PRO to jedna z najlepszych obudów na telefony na rynku. Czym się wyróżnia? Po pierwsze, obudowa wykonana jest z niezwykle trwałych materiałów, które bez najmniejszych wątpliwości zapewnią ochronę urządzeniu w najbardziej ekstremalnych warunkach. Warto zaznaczyć tutaj, że obudowa wykonana jest na zlecenie Armii USA i zanim trafiła w nasze ręce obudowa przeszła wiele testów wytrzymałościowych. Z tego względu jest naprawdę wytrzymała, na którego potwierdzenie posiada atest Środowiskowych Testów Inżynieryjnych. Obudowa nie tylko ochroni iPhona podczas codziennego użytkowania lub przypadkowego upadku, ale także w sytuacji kontaktu z piaskiem, kurzem, brudem lub wodą. W przypadku wody, urządzenie chronione jest dzięki odpornej na wilgoć oraz zadrapania folii. Mając takie zabezpieczenie, możemy używać telefonu w każdej sytuacji i w każdych warunkach atmosferycznych.

Co więcej, obudowa posiada wbudowaną baterię o mocy 2500mAh. Jest to bateria o największej obecnie mocy wśród obudów na rynku. Aby przedstawić to w prosty sposób, wyobraźmy sobie, że trzymając iPhone’a w tej obudowie zwiększymy jego żywotność o ponad 150%. Ten fakt z pewnością spodoba się nie tylko miłośnikom dłuższych wypraw na łonie natury.

Kupując MOPHIE Juice PRO dostajemy również obrotowy klips, dzięki któremu w wygodny sposób przypniemy go do paska spodni, plecaka czy innego miejsca. Klips obraca się o 360 stopni, co sprawia, że bez najmniejszych problemów znajdziemy wygodny punkt zaczepny.

Mimo iż obudowa nie należy do najcieńszych, użytkowanie iPhona wciąż jest wygodne i komfortowe.

Podsumujmy, co zyskujemy kupując Mophnie Juice PRO:

  • ochronę przed piaskiem, kurzem, zabrudzeniami,
  • 100% ochronę przed wodą,
  • wstrząsoodporną, poliwęglowaną warstwę wewnętrzną,
  • niezawodność gwarantowaną atestem Środowiskowych Testów Inżynieryjnych
  • baterię, która zwiększa żywotność iPhona o 150%,
  • wygodne i komfortowe zapięcie,
  • silikonową powłokę,
  • redukcja zakłóceń sygnału,
  • współpracę z iPhonem 4 i iPhonem 4s.

Cena obudowy to ok 350 zł.

Wytrzymała obudowa to pierwsza rzecz, którą powinniśmy kupić mając w posiadaniu jakikolwiek telefon (nie tylko iPhone). Dzięki niej, nasze urządzenie przez długi czas będzie pracowało w optymalnych warunkach i będzie nam służyło przez wiele lat. Warto zainwestować w to akcesorium, gdyż wystarczy jeden moment, by nasze urządzenie uległo znacznego uszkodzeniu.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *