Najnowsza technologia w pracy

Najnowsza technologia w pracy

Każde przedsiębiorstwo chce, by jego pracownicy operowali i korzystali z najnowocześniejszych urządzeń. Do dyspozycji pracowników coraz częściej zaliczają się nie tylko komputery stacjonarne ale także laptopy, tablety oraz smartfony. Jakie dodatkowe funkcje mogą zapewnić?

1. Szybka i wydajna praca
Urządzenia korzystające z najnowszej technologii pracują w bardzo szybkim tempie. Najnowsze procesory (np. Intel Core i7) zamontowane w urządzeniach pozwalają na bardzo wydajną pracę (nieosiągalną do tej pory). Dzięki nim, w ciągu zaledwie kilku sekund wykonane operacje aktualizowane są w systemie głównym. Najnowsza technologia umożliwia również szybkie przesyłanie informacji, co daje jeszcze lepszy kontakt z klientem, a zarazem utrzymanie wzajemnych relacji na wysokim poziomie.

2.Praca nie tylko w zasięgu firmy
Coraz więcej urządzeń ma możliwość korzystania z tzw. usług w chmurze. Usługi w chmurze pozwalają na dostęp do plików z dowolnego miejsca  i dowolnego urządzenia (które oczywiście posiada opcję usługi w chmurze). Dzięki temu nie jest potrzebna instalacja aplikacji na twardych dyskach. Oszczędza to zarówno pieniądze (brak wymogu kupna licencji oprogramowania dla każdego urządzenia) jak i czas poświęcany na aktualizacje. Usługa w chmurze to również 100% bezpieczeństwo dla plików oraz dokumentów. Warto również wspomnieć o powszechnie dostępnym internecie. Coraz więcej miejsc oferuje technologię Wi-Fi, a smartfony posiadają osobny pakiet internetu lub opcję Wi-Fi Hot Spot (możliwość przesyłania internetu z telefonu do komputera czy laptopa)

3.Jeszcze bardziej rozwinięte systemy operacyjne
Pod koniec roku 2012 na rynku pojawił się najnowszy system Microsoftu – Windows 8. Już w ciągu kilku dni po premierze wiadomo było, że system okazał się wielkim sukcesem. System pozwala na pracę w jeszcze bardziej korzystniejszych i wygodniejszych warunkach. Windows 8 zapewnia dostęp do profesjonalnych aplikacji czy pracy w chmurze. Urządzenia wyposażone w system można obsługiwać zarówno za pomocą myszki, klawiatury jak i dotyk (daje to komfort użytkowania w każdych warunkach).  Wielkim wyróżnikiem wśród innych systemów jest kafelkowy pulpit umożliwiający prosty, a zarazem optymalny dostęp do plików oraz dokumentów.

4.Mobilność
Możliwość stosowania najnowszych urządzeń pozwala na spotkania z klientami bądź partnerami w każdym miejscu. Ze względu na niewielkie wymiary urządzeń, wszystkie dokumenty można zawsze mieć pod ręką, co jest zawsze cenione w partnerstwie.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *