Niezbędnik posiadacza iPada

Niezbędnik posiadacza iPada

Ipad jest urządzeniem, które posłuży nie tylko do rozrywki, ale świetnie sprawdzi się również jako partner w pracy. Nie będzie to jednak możliwe, jeśli otrzymamy warstwę podstawową urządzenia. Jak wiadomo, to dodatki i akcesoria sprawią, że wykorzystamy jak najwięcej jego możliwości. Z tego też względu postanowiliśmy przygotować listę kilku akcesoriów, które okazują się niezbędne, jeśli mówimy o pracy i rozrywce w pełnym wymiarze i pod wezwaniem nadgryzionego jabłuszka.

 

Świeżo upieczony posiadacz iPada jak najszybciej powinien zaopatrzyć się w odpowiednią okładkę, która nie tylko ochroni urządzenie przed zarysowaniami, czy działaniem innych czynników (zachlapaniem, działaniem słońca). Oprócz tego taka okładka będzie doskonałym sposobem na podkreślenie naszego stylu. Z tego też względu producenci proponują okładki dla fanów Michaela Jacksona, dla grafików, ludzi lubiących obrazy Moneta i zakochanych w Nowym Jorku. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie „okładka zdobi iPada”. Obok oryginalnej okładki, przydatna okaże się klawiatura. Mimo że iPad posiada klawiaturę dotykową, to jednak dla niektórych korzystanie z niej nie jest szczytem wygody. Dostawka w postaci fizycznej klawiatury powinna załatwić sprawę. Jednak to nie wszystkie akcesoria Apple , jakie się przydadzą.

Równie ważnym dodatkiem, zwłaszcza dla ludzi, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości urządzenia, będzie stacja dokująca. Dzięki niej będzie można szybko naładować baterię tabletu, ale również podłączyć do niej zestaw głośników, czy też za pośrednictwem jej i specjalnego kabla oglądać telewizję.

Akcesoria  iPad kosztują różnie. Od kilkudziesięciu złotych za najprostsze kable czy etui, po te bardziej rozbudowane, mające szereg funkcji lub odznaczające się designerskim wyglądem, a kosztujące nawet więcej, niż sam tablet. Czy warto je kupować? Niech tylko ktoś spróbuje wytłumaczyć prawdziwemu fanowi Apple, że jest inaczej.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *