Panosnic przygotował aparat dla prawdziwych podróżników i sportowców

Panosnic przygotował aparat dla prawdziwych podróżników i sportowców

Uwielbiasz podróże? Słowo „strach” jest Ci obce, a dzika natura to Twoje drugie 'ja’? Jeśli choć raz odpowiedziałeś na to pytanie „tak”, polecamy Ci aparat panasonica, który uwieczni największe przygody Twojego życia. 

Aparat Lumix DMC-FT4 dostosowany jest do pracy we wszystkich warunkach. Nie straszna jest mu woda, nie straszny jest mu piasek, kurz i wiatr.
Bez najmniejszych problemów zrobi zdjęcie pod wodą, na pustyni czy podczas silnego wiatru. Lumix DMC-FT4 zadziała także w bardzo niskich temperaturach  (do -10).  Sprzęt jest również odporny na wstrząsy oraz upadki. Jego kolorowa (m.in. pomarańczowa lub niebieska) obudowa zaś sprawia, że znajdziemy go w każdej okoliczności.

Aparat umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 12,1 mln pikseli. Dzięki temu zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i wyjątkową szczegółowością. Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia wynosi aż 4000 x 3000 pikseli. Co ważne, także film (do 30 minut) nagramy przy bardzo wysokiej rozdzielczości sięgającej 1920 x 1080. Wnętrze aparatu wyposażone jest w obiektyw z 4,7 krotnym zoomem. Po skończonej podróży wystarczy podłączyć aparat do telewizora, by cieszyć się widokiem wspaniałej jakości pamiątki z podróży.

Dla każdego podróżnika istotnych jest kilka sprzętów podczas wypraw. Panasonic pomyślał również o tym aspekcie i w swoim urządzeniu zamontował nie tylko odbiornik GPS, który oznacza zdjęcia długością oraz szerokością geograficzną, ale również kompas, barometr oraz wysokościomierz.

Wśród pozostałych funkcji, aparat może pochwalić się technologią automatycznego wykrywania twarzy. Pozwala ona na uzyskanie naturalnych zabarwień cery, a zarazem wyjątkowej ostrości. Aparat posiada również automatyczny wybór programu tematycznego. Podgląd wykonywanych czynności obejrzymy na 2,7 calowym wyświetlaczu.

Wymiary aparatu to 104 x 64 x 27 mm.  Jego waga wynosi 175 g.

Podsumujmy najważniejsze cechy sprzętu Panasonica:
Aparat Lumix DMC-FT4 to przede wszystkim:

  • bardzo wysoka odporność;
  • bardzo wysoka jakość;
  • wykorzystanie najnowszych technologii;
  • zbiór najważniejszych elementów podróżnika, w tym barometr, GPS, kompas oraz wysokościomierz;
  • poręczność;
  • wygoda;

Aparat  Lumix DMC-FT4 mimo że jest stosunkowo nowy, jest jednym z lepszych aparatów przeznaczonych dla podróżników i sportowców, które możemy obecnie znaleźć na rynku. Jeśli drzemie w Tobie żądza przygody, aparat Lumix DMC-FT4 z pewnością będzie idealnym uzupełnieniem Twojego ekwipunku.

 

2 komentarze

  1. Ooo, wygląda na to, że to super urządzenie. Z zamiłowania jestem sportowcem ekstremalnym – najbardziej lubię downhill – dlatego takie zabawki mnie bardzo interesują. Do tej pory na wyposażeniu miałem kamerę GoPro Hero, ale pierwszą wersję, więc już nie pierwszej młodości;)

  2. mój chłopak też miał go pro, ale na święta dostał tego panasonica i co wam mogę powiedzieć… nie rozstaje się z nim podczas jazdy na nartach;D zaje**** urządzenie!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *