Pokrowce na iPhona

Pokrowce na iPhona

Ochrona przede wszystkim – zwłaszcza gdy chodzi o tak wartościowe rzeczy, jak nasze elektroniczne gadżety. 

Prezentujemy więc przykładowe modele pokrowców, w których możecie śmiało transportować swoje ulubione urządzonka. Niektóre, prócz funkcji praktycznej, mają też bardzo ładny wygląd, a więc dbają o walory estetyczne wszelkich „aj”-wynalazków :}

Wiadomo, że najlepiej wybrać takie etui, które nie naruszy gładkości powierzchni smartfona. Jakość ma też znaczenie, zważywszy że najczęstszymi uszkodzeniami, jakimi ulegają gadżety, są pęknięcia ekranów oraz rysy i zadrapania, powstające w wyniku niewłaściwego przechowania i problemów z transportem.

Na pewno poniższe osłonki nie uchronią sprzęt przed zgnieceniem czy silnym urazem mechanicznym, ale mogą pomoc, by dłużej zachował on nienaganny wygląd i nie obtarł, nie zadrapał się w naszej kieszeni, torbie, walizce.

Kolorowe, leciutkie, a nawet… przewiewne! Takie są futerały z najnowszej kolekcji, przywodzącej na myśl wakacje, radość życia, zwariowany nastrój. Dlaczego, przy korzystaniu ze smartfonów, nie mamy przywoływać takich odczuć? I jednocześnie zapewniać swemu nabytkowi, dobrej ochrony przed zarysowaniem?

W firmowych sklepach iPhony sprzedawane są od razu z pokrowcami, dobranymi pod wybrane modele. Zdarzają się też swoiste iButiki, w których mnogość fasonów i barw etui przyprawia o zawrót głowy. Nawet patrioci znajdą tu coś dla siebie – np. opakowanie z wymalowaną flagą narodową lub pudełeczko na osprzęt, opatrzone godłem ojczyzny.


Eleganci będą chcieli ubrać swój nabytek w nietuzinkowy pokrowiec – dla bogatszych użytkowników różnych gadżetów elektronicznych, firma Swarovski przygotowała linię etui, suto wysadzanych małymi kryształkami. Miejmy jednak świadomość, że takie „opakowanie” szybciej ściągnie na siebie wzrok kieszonkowców. Nie świećmy więc kryształami w ciemnych uliczkach czy w miejscach, potencjalnie, niebezpiecznych.

Zindywidualizowane ,,odzienie”, projektowane dla smartofonów, działa na korzyść ich użytkowników – nie pomylimy się, sięgając po swój atrybut, leżący obok innych, takich samych urządzeń. Poza tym dany motyw graficzny, zdjęciowy, kolorystyczny, zastosowany na obudowie zakupionych gadżetów, wystawia nam pewną wizytówkę – tacy jesteśmy, takiej muzyki słuchamy, podkreślamy to również przy użyciu współczesnej technologii.

O czy więc świadczą różowe, landrynkowe pokrowce, w które ubieramy iPhony? Być może o tym, że jesteśmy bezsprzecznie zakochani w tych „cudeńkach” techniki i miłością tą chcemy chwalić się przed światem!;}

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *