Poprawiamy funkcjonalność tabletu

Poprawiamy funkcjonalność tabletu

Większość z nas nie wie do końca po co ten tablet. To przecież tylko taki większy smartfon. Używamy go zazwyczaj do grania, sprawdzenia Facebook’a i robienia zdjęć, najchętniej takich z zabytkami w tle. Tymczasem tablet może nam służyć, jak normalny komputer, tylko niesamowicie mobilny i lżejszy o jakieś 15 kilogramów.

To urządzenie da się łatwo przenosić i długo trzyma baterię, dlatego doskonale sprawdza się w podróży – możemy wtedy oglądać na nim filmy, grać, czy przeglądać strony. Co czyni jednak tablet niewygodnym, to konieczność trzymania go w rękach. Możemy go na czymś oprzeć, ale urządzenie łatwo może się zsunąć i nawet spaść na podłogę. Trudno na nim pisać (a przynajmniej szybciej, niż na nokii 3310) i czasami kolana mogą nam nie wystarczyć. Jest na to proste rozwiązanie – podstawka lub etui, które jest wyposażone w specjalną sztywną listewkę, która podtrzyma Twój tablet. Dołącz do niego klawiaturę, a uzyskasz w pełni funkcjonalne urządzenie i w końcu wykorzystasz także w pracy.

Specjalny dok umożliwi Ci także wygodniejsze oglądanie filmów z lepszym dźwiękiem i w większym towarzystwie.

Tablet może i jest mały i poręczny, ale niekiedy niewygodny w obsłudze.Ale czy wiedziałeś, że możesz korzystać z tabletu również przy pomocy myszki? Tak jest, witaj w lepszym świecie. Teraz będziesz mógł robić coś, jednocześnie pijąc kawę.

To małe urządzenie może nam się naprawę przydać do wielu rzeczy lub wiele rzeczy zastąpić. I tak np. Twój tablet może służyć Ci jako GPS. Wystarczy, że dokupisz sobie do niego odpowiedni uchwyt samochodowy i w drogę. Może Ci także posłużyć, jako nośnik plików audio, jeśli masz dość słuchania radia.

Najfajniejsze w tablecie jest to, że możesz go zabrać wszędzie. Możesz także zabrać go ze sobą do kuchni i wykorzystać w gotowaniu pysznego posiłku. Uważasz, że nie ma sensu, bo go pobrudzisz albo nie będziesz w stanie zatrzymać video przepisu bez odrywania się od pracy? Ależ skąd – możesz powiesić go na lodówce w magnetycznym uchwycie.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *