Świetlana przyszłość pralek i lodówek?

Świetlana przyszłość pralek i lodówek?

Wybierając telewizor, mamy dostęp do wielu ciekawych funkcji i rozwiązań technologicznych. Postęp w tej dziedzinie jest widoczny i szybki. Jak jednak wygląda sprawa z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego?

Choć obecne są na rynku drogie, nowoczesne lodówki i pralki z rozbudowanymi, inteligentnymi dodatkami, to mimo wszystko zdecydowana większość urządzeń zaprojektowana została  w stylu tradycyjnym i bez zbędnych wodotrysków. Nawet wybierając pralkę z górnej półki, otrzymujemy model do bólu typowy: możemy liczyć na popularne programy piorące, a także szereg opcji jak płukanie, ustawienia temperatury i szybkości wirowania. Nic poza tym.

Czy sytuacja w segmencie AGD szybko się zmieni? Choć do tej pory w tej branży panował znaczny zastój, to przyszłość wygląda obiecująco! A to za sprawą inteligentnych systemów opartych na Androidzie –  niebawem większość elektronicznych urządzeń podłączona będzie do globalnej sieci. A to wszystko w imię automatyzacji i pomocy w codziennych obowiązkach. Niestety, na przyszłość trzeba jeszcze trochę poczekać… Nie musicie jednak czekać na ciekawe informacje, gdyż znajdziecie je w tym miejscu.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *