Tablety do etui!

Tablety do etui!

To niewielkie urządzenie może być bardzo cenne, zwłaszcza gdy przenosimy na nim cenne pliki (w postaci zdjęć, dokumentów, muzyki) i nieustannie pakujemy się w kolejną podróż służbową. Łatwo wtedy uszkodzić elektroniczne urządzenie lub – w natłoku przewożonych przedmiotów – porysować jego monitor, wyszczerbić obudowę.

Rozwiązaniem jest pokrowiec – stabilny, zabezpieczający wyświetlacz przed urazami. Firmy designerskie polecają opakowania kolorowe, nowoczesne, nietypowe, a skuteczne – my jednak możemy pozwolić sobie na zakup znacznie tańszego, a nie mniej solidnego pudełka. To dzięki niemu właśnie chronimy tablet również przed zabrudzeniami. W naszych teczkach i torebkach nie zawsze jest przecież sterylnie czysto, a warto dbać o to, by mały gadżet nie umorusał się zbyt szybko – dzięki temu dłużej nam będzie służył.

Elastyczny materiał z którego wykonano etui na tablet, jest efektem wstępnej wirtualizacji – projektanci wyobrazili sobie, jak taki pokrowiec będzie się zachowywał pod wpływem różnych temperatur, noszony w rozmaitych plecakach czy tekach. Stwierdzono, że by w pełni optymalizować ruchy przedmiotu w pokrowcu, należy etui wykonać z tkani rozciągliwych, najlepiej wodoodpornych, zapewniających tabletowi stałą temperaturę transportu.

Liczy się również trwałość – żaden nabywca pokrowca na tablet nie chce zmieniać go po roku użytkowania. Ciemny kolor materiału zmniejsza jego podatność na przebarwienia, plamy czy kurz. No to już: tablet w etui włóż!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *