Targi Kariery Programisty już 12 maja w Warszawie!

Targi Kariery Programisty już 12 maja w Warszawie!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich czytelników naszego portalu, a zwłaszcza tych, spragnionych wiedzy po długim weekendzie majowym. Już 12 maja 2012 roku, firma CareerCon,znana z organizacji Targów Kariery w wielu miastach w Polsce, zaprasza do Warszawy na Targi Kariery Programisty!


 


To świetne miejsce i czas aby zapoznać się z najbardziej prestiżowymi firmami z branży IT i nawiązać kontakty biznesowe z innymi programistami. Korzyści na tym jednak się nie kończą. Targi to obowiązkowa pozycja na ścieżce kariery dla wszystkich tych, którym zależy na podwyższeniu kwalifikacji, dzięki wykładom prowadzonym przez wybitnych specjalistów z kraju. Tematy prelekcji są na tyle zróżnicowane, że z pewnością nudzić nie będą się entuzjaści tworzenia gier komputerowych, łowcy nowości w programowaniu, ale też ci, którym najbardziej zależy na solidnym zaplanowaniu drogi swojej kariery w branży IT.

 

Targi Kariery Programisty to doskonała okazja do:

  • poznania przyszłych potencjalnych pracodawców z branży oraz wgłębienie się w specyfikę ich pracy „od kuchni”,

  • przyjrzenia się najnowszym projektom przodujących firm programistycznych,

  • udziału w specjalistycznych warsztatach i wykładach merytorycznych,

  • zebrania materiałów z targów – teczek firmowych, magazynów branżowych.

Aby wziąć udział w targach, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie wydarzenia. Kwalifikowane są wyłącznie osoby z doświadczeniem w branży IT, specjalizujące się w programowaniu. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

 

Zaplanuj swój rozwój już dziś, rejestrując się poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Targów Kariera Programisty!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *