Użyteczne akcesoria do Twojego iPada

Użyteczne akcesoria do Twojego iPada

Produkty firmy Apple cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Jeszcze niedawno większość z nas nie odróżniała netbooka i palmtopa – teraz coraz częściej i chętniej wydajemy duże pieniądze na iPhony czy iPady. Tego pierwszego nie trzeba nikomu przedstawiać, drugi to tablet – przenośny komputer osobisty, wzorowany na notebooku, posiadający dotykowy ekran i wielość udogodnień (takich jak ekranowa klawiatura czy karta łączności Wi-Fi). Produkt firmy Apple posiada 90% udziału w rynku – inne tablety to właściwie nisze. Wobec tak dużej sprzedaży, pojawiły się liczne akcesoria do iPada , które uczynią Twoje urządzenie jeszcze użyteczniejszym.

Nakładka Smart Cover

Według producenta – lekka, wytrzymała i stylowa ochrona dla Twojego iPada. Nie przykrywa tylnej strony obudowy, dzięki czemu tablet nadal dobrze leży w dłoniach. Użyteczna do grania w gry, oglądania filmów czy przeglądania stron WWW. Możesz zawinąć ją do tyłu lub złożyć na pół – w zależności od tego, co zamierzasz zrobić. Nakładka jest dostępna w 9 kolorach. Koszt: 170 zł lub 300 zł (odpowiednio za poliuretanową i skórzaną). 

Zestaw do podłączenia aparatu fotograficznego

Ten gadżet daje Ci możliwość obejrzenia zdjęć i filmów wideo na ekranie Twojego iPada. Wystarczy zrobienie fotki aparatem cyfrowym i podłączenie go do tabletu za pomocą kabla USB lub bezpośrednio z karty SD. Proste i efektowne. Koszt zestawu jest niestety dość wysoki: ok. 120 zł.

Stacja dokująca

Producent zapewnia, że uczyni ona z Twojego iPada centrum multimedialne. Gadżet ten jest wyposażony w port do synchronizacji i ładowania, a także liniowe wyjście audio (możesz do niego podłączyć głośniki lub przewód audio). Stacja dokująca Apple jest kompatybilna z przejściówką cyfrową AV i zestawem do aparatu fotograficznego. Cena: ok. 130 zł.

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *