Zombies? Uciekaj!

Zombies? Uciekaj!

Zawiązujesz buty, zakładasz słuchawki, zamykasz za sobą i nagle zza rogu pojawiają się ONI. Uciekasz, ale mimo to są tak blisko, że możesz poczuć ich trupi oddech – to zombies. Biegnij! Poznajmy bliżej nowa aplikację na iOs i Androida.

Zombies, Run jest to grą, w której rzeczywistość zostaje uatrakcyjniona przez elementy ze świata wirtualnego. Składa się z dwóch etapów – podczas pierwszego gracz wciela się w postać Biegacza nr 5, który dostaje polecenia od dowódców. Jego zadaniem jest zebranie wirtualnych przedmiotów, niezbędnych do wykonania etapu drugiego. Ma on miejsce już w zacisznych czterech kątach, w których to, zebrane przedmioty należy przeznaczyć na rozbudowę wirtualnejbazy. Dzięki temu będzie mogła tam zamieszkać większa ilość osób, co zostanie wynagrodzone bardziej urozmaiconymi misjami.

Gra została stworzona z myślą o takich urządzeniach jak, iPhone, iPod Touch oraz pracujących na Androidzie. Posiadanie takiego sprzętu jest niezbędne do rozpoczęcia zabawy. By zagrać w Zombie, Run wystarczy biegać. Nie jest ważne gdzie i na jakim dystansie. Każdy trenuje tak jak chce, nie musi zmieniać ulubionej trasy, ani kontrolować monitora. „Dowódca” wszelkie informacje przekazuje słownie, kontynuując skończoną poprzednio trasę. Dzięki temu za każdym razem, gdy szczęśliwy biegacz zakłada na uszy słuchawki, poznaje inny kawałek historii o świecie rządzonym przez zombies.

Zombies, Run! Powstało dzięki wsparciu, jakie otrzymali twórcy od internautów na serwisie Kickstarter. Pomysł był na tyle trafny i tak przypadł innym do gustu, że zamiast 12 tysięcy dolarów, otrzymali 70 tysięcy na stworzenie aplikacji. Gra od 2012 roku będzie dostępna na iOS i Androida. Ci, którzy mają potrzebny sprzęt mogą już zacząć się rozciągać, reszta biegiem może się udać do najbliższego sklepu z akcesoriami do iPhone lub z iPod akcesoriami O ile oczywiście, Zombie, Run przekonało do siebie kanapowego miłośnika nowych technologii.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *